Продавець RadioCron - магазин для радіолюбителя розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1775 відгуків
Як швидко отримати відповідь? Телефонуйте 097-79-54-479Зв'язатися
+380 (97) 795-44-79
вул. Героїв Майдану, 11, індекс 58002, Чернівці, Україна
RadioCron - радіотовари по доступним цінам тільки тут!
Модуль реле часу з затримкою XY-J04 LED 0.1-999мин, 5-30В, фото 2Модуль реле часу з затримкою XY-J04 LED 0.1-999мин, 5-30В, фото 3

Модуль реле часу з затримкою XY-J04 LED 0.1-999мин, 5-30В

  • Готово до відправки
  • Код: 220

139 

123 

Модуль реле часу з затримкою XY-J04 LED 0.1-999мин, 5-30В
Модуль реле часу з затримкою XY-J04 LED 0.1-999мин, 5-30ВГотово до відправки
139 123 
+380 (97) 795-44-79
+380 (97) 795-44-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Циклічний таймер XY-J04
Реле часу, що налаштовується, підійде для періодичного включення вентиляції, опалення, LED освітлення, фар, мікро-насосів, електромагнітних клапанів, двигунів постійного струму та інших пристроїв з живленням від постійної напруги. Відмінною особливістю є те, що вихід виконаний не у вигляді реле, що замикаються контактів, а у вигляді польових MOSFET транзисторів підключених паралельно і працюють у ключовому режимі. При спрацьовуванні реле транзистори відкриваються та пропускають на вихід напругу живлення модуля. Макс. Струм до 15 А, максимальна розрахункова потужність комутації 400 Вт. Є можливість налаштування спрацьовування від зовнішнього тригера. Має LED індикатор відображення поточного звіту часу, режиму роботи та налаштування.

Особливості:
- швидке перемикання стану на виході
- присутній захист від переполюсування живлення
- має тривалий термін служби, необмежену кількість перемикань
- напруга на виході дорівнює напрузі на вході і гальванічно не розв'язана
- перемикання стану не виробляє ніяких електромагнітних перешкод, шуму та виникнення іскор на відміну від звичайного реле
– паралельне включення MOSFET транзисторів має низький опір у відкритому стані, що дозволяє при кімнатній температурі керувати струмом до 15А, розрахунковою потужністю до 400 Вт

Технічні характеристики:

  • Широкий діапазон живлення 5 – 36В
  • Споживаний струм: 15 мА
  • Можливість керування навантаженням 36В 15A DC
  • Напруга спрацьовування тригера: 3 - 24 В
  • Робоча температура: від -40С до 85С 
  • Тонка настройка часу роботи реле та часу простою
  • Можливість циклічного повторення включення та вимкнення реле
  • Можливість запуску таймера зовнішнім сигналом через порт Trigger
  • Розміри: 6.0 x 3.4 x 1.2 см

Інструкція програмування реле:
Реле має кілька режимів, реле може працювати тільки в одному з режимів, щоб змінити режим, необхідно затиснути кнопку  SET  на 1 секунду та відпустити,
тепер використовуючи кнопки  UP (верх) та  DOWN (низ) ми вибираємо необхідний режим та підтверджуємо Вибір коротким натисканням кнопки  SET .

Інтервали часу:
регулюється від 0.1 s (мінімум) до 999 хв. (максимальне) з плавним регулюванням
Як вибрати часовий інтервал:
У режимі вибору параметрів режиму інтерфейсу натисніть кнопку стоп, щоб вибрати час
Xxx. Якщо десяткова точка в деяких місцях, інтервал часу від 1 сек до 999 сек
Xx. X десяткова точка у другому індикаторі - інтервал від 0.1 сек до 99.9 сек
X. X. X десяткова точка на всіх індикаторах - інтервал часу 1 хв.-999 хв.
Введення параметра: op влада над часом, вимкнути час cl, LOP час циклу (1-999 разів, "---" необмежений цикл)

Список режимів та їх призначення описано нижче:
P1.1  - У даному режимі реле за замовчуванням розімкнене, при подачі логічної одиниці (від 3V до 24V) на порт  Trigger  реле відразу ж замикається і починається відлік часу встановлений у параметрі  OP після закінчення відліку - реле вимикається.

P1.2  - В даному режимі так само реле за замовчуванням вимкнено, при подачі сигналу на порт Trigger реле замикається і починається відлік вказаний у параметрі  OP після закінчення відліку, реле відключається як і в режимі  P1.1 , але до того як час закінчується ми можемо розпочати відлік часу спочатку, знову подавши сигнал на порт  Trigger .

P1.3  - У цьому режимі за замовчуванням реле вимкнено, після подачі живлення на  Trigger  включається реле і починається відлік часу вказаний у параметрі  OP . Після відліку часу реле вимкнеться і в попередньому режимі, але ми також можемо перервати таймер і розімкнути реле раніше часу, якщо подамо сигнал на порт  Trigger .

P-2  - даний режим спрацьовує при подачі логічного сигналу на  Trigger , відпрацьовує один раз і чекає наступної подачі логічної одиниці. При подачі логічної одиниці реле часу спочатку чекає виставлений час для розімкнутого стану  CL , і після закінчення цього часу замикає реле і чекає час виставлений для замкнутого стану  OP . Після чого знову розмикає реле і чекає наступної подачі сигналу на  Trigger , налаштування кількості повторень тут недоступне.

P3.1  - даний режим схожий на  P-2  за винятком кількох речей, при подачі логічної одиниці на порт  Trigger  реле переходить відразу в замкнений стан, а не розімкнене, так само в цьому режимі можна вказати кількість повторень  LOP . Якщо після спрацювання реле за сигналом на  Trigger  реле почне роботу і не завершивши всі цикли ми подамо повторно сигнал на порт  Trigger , цей сигнал зупинить роботу режиму реле відключиться і відлік циклів завершиться.

P3.2  - цей режим спрацьовує відразу після подачі живлення на реле, при цьому реле відразу переходить у замкнутий режим, відраховує час вказаний для замкнутого режиму  OP , після цього реле розмикається і починається відлік часу вказаного для розімкнутого режиму  CL , все це повторюється вказане в параметрі  LOP  кількість разів, якщо вказано нескінченність (---), то реле буде повторювати ці дії нескінченно.

P4  - в цьому режимі за замовчуванням реле вимкнено, при подачі сигналу на  Trigger  відразу ж замикається реле. Реле буде замкнуто доти, поки на  Trigger  подаватиметься сигнал, як тільки подача сигналу на  Trigger  припиняється, реле відключається не відразу, спрацьовує таймер виставлений в  OP , як тільки відлік закінчується - реле відключається.
Відразу після підключення живлення до реле на дисплеї з'являється поточний режим роботи.

Тепер після того, як ми вибрали кнопкою  SET  потрібний режим, вас автоматично перемкне на налаштування часу спрацьовування реле.
У цих налаштуваннях ми можемо змінити три функції:
OP  - Час знаходження реле в замкнутому стані
CL  - Час знаходження реле в розімкненому стані
LOP  - Кількість повторень (циклів) увімкнення/вимкнення реле
Щоб задати значення кожної з функцій, потрібно вибрати одну з них натисканням кнопки  SET  після чого вона висвітиться, блимне 3 рази, і потім вже можна задавати її значення. Якщо Вам потрібна інша функція, то просто ще раз натисніть на кнопку  SET , тобто кнопка  SET Тепер гортає 3 цих функції. Після того як ми вибрали потрібну функцію, у нас з'являється три цифри, за допомогою яких ми можемо налаштувати нашу функцію за інструкцією нижче:

Функція OP (замкнутий стан):
Потрібна для того, щоб задати час, протягом якого наше реле буде замкнуте. 
Зараз у нас на дисплеї відображається три цифри, це час роботи нашого реле, якщо ми натискатимемо кнопки  UP  і  DOWN , то можемо його міняти у більшу або меншу сторону.
Як ви могли помітити, то крім цифр у нас ще відображається точка розрядності. 
Якщо ця точка знаходиться лише після третьої цифри, ми встановлюємо час у секундах. 
Якщо точка стоїть після другої цифри, то ми встановлюємо час у 0.1 секундах (десяті частки мілісекунд)
Якщо ж у нас стоїть 3 крапки, то ми встановлюємо час у хвилинах.
Для того, щоб змінювати положення точок, необхідно коротко натискати на кнопку STOP . Після завдання необхідного часу переходимо в налаштування наступної функції коротким натисканням кнопки  SET або зберігаємо налаштування режиму довгим натисканням кнопки  SET .

Функція CL (роз'єднаний стан):
Налаштовується так само, як і функція  OP . Тільки тут ми встановлюємо час, протягом якого наше реле буде в розімкнутому стані.
Так само на дисплеї у нас відображається 3 цифри, які в залежності від розташування точки може означати секунди, 0.1 секунди та хвилини. Так само кнопкою  STOP  ми змінюємо розташування точки.

Функція LOP (кількість повторень):
Ну і нарешті остання функція відповідає за кількість повторень циклів розімкнутого та замкнутого стану реле. Тут ми можемо лише вказати число повторень від 1 до 999 за допомогою кнопок  UP  і  DOWN , якщо хочемо щоб цикли повторювалися нескінченно, то необхідно встановити значення менше 1, тоді на дисплеї відобразиться --- (3 тире)
Після того як ви налаштували час розімкнутого і замкнутого стану реле і кількість повторень, можна зберегти налаштування тривалим натисканням (2-3 сек) кнопки  SET , після відпускання кнопки  SET  на дисплеї 3 рази блимне обраний вами режим. 
Залишилося лише запустити роботу реле натисканням кнопки  STOP, при цьому на екрані з'явиться напис  ON , ще одне натискання кнопки  STOP  вимкне роботу реле, при цьому на дисплеї з'явиться напис  OFF .

Перейти на сайт компанії RadioCron

Характеристики
Габаритні розміри
Довжина6 мм
Висота1.2 мм
Ширина3.4 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 123 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner